Salsa Lady styling

Taneční kurz pro dámy

Salsa Lady styling

S tímto tancem se neučíš jen pohybovat. Je to také práce se sebevědomím a smyslností, což ti pomůže vypadat dobře a také se tak cítit! Tento kurz doporučujeme pro dámy, které už znají základy Salsy a chtějí se naučit smyslně pohybovat. Na tyto lekce je nutné umět základní kroky!!!

Termíny kurzu

Lady styling pro pokročilé

Každou středu 19:00 h
27. 03. 2024 19:00 h
Přihlásit do kurzu

salsa sólo - Lady styling pro začátečníky

Každý čtvrtek 17:00 h
07. 03. 2024 17:00 h
Přihlásit do kurzu

Popis Kurzu

V hodinách Lady Style se provádějí různá cvičení, při kterých se naučíš používat všechny části těla, najít hranice pohybu. Získáš muzikalitu a choreografickou paměť, ale především si to užiješ! Předchozí znalost tance je třeba, ale také chtít a mít pozitivní postoj. Tak se naučíš tančit , jak jsi vždy chtěla a ještě se u toho skvěle pobavíš.
 

Docházka do kurzu je zájmem klienta. Neúčast na lekci nezakládá žádný nárok na kompenzaci ze strany La Tropical. Prosím, přečtěte si všeobecné podmínky, kurz nelze nahrazovat ani převádět do dalšího období.Vyhrazujeme si právo změny lektora v případě jeho nemoci nebo jiné mimořádné události.

 


Pokyny ke kurzům

Na kurz se prosím dostavte minimálně 10 min před začátkem.

Co na sebe:

Jaké oblečení nosit?

  •  Pohodlné a lehké oblečení.
  • Tenisky nebo pohodlné taneční boty. Pro dívky doporučujeme pohodlné taneční boty na vysokém podpatku, s podporou kotníku a přilnavou podrážkou (podpatky nejsou nutné).
  •  Výměna oblečení a ručníku v případě, že se chcete v akademii osprchovat.